Karşınızda

Destek   Dayanıklı   Ani Hasar   Engelleyici   Kaçış

Cehennemi ateşlerin dalgalarını büyüleyerek düşmanlarını hain tutuşunda felç ederek kurban et. Savaşın kıyımında ziyafet çek, düşmanların çevrende yok olurken güç kazan, saldırıları senin varlığın karşısında küçülecek. Underlord Vrogros'un iradesine karşı çıkacak herkese kanlı cezalandırmalarını götürerek, gerçeklikte bir yarık açarak takım arkadaşlarını harita boyunca ışınla.

Herhangi bir efsane veya şarkı onun varlığından bahsetmedi.

Dünyanın yüzeyinden çok derinlerde, obsidyan şehir Aziyog'ta, Yeraltının Lideri Vrogros'un şeytani orduları savaş davullarını çalıyor. Türünün korkunç demircileri tarafından silahlandırılmış ve Karanlık Yarık sanatında oldukça eğitimli Vrogros, karşısına çıkanları yok ederek veya köleleştirerek büyü ile alevleri çağırma ve dünyalar arasındaki düğümden sakatlayıcı kötülükleri çıkarma yeteneğine sahiptir. Emriyle, yukarıdaki halkların gücünü test etmek üzere birkaç talihsiz birlikten oluşan şeytani istilacıların ilk kısmı çoktan yarığa doğru harekete geçti. Şimdi, kuvvetlerinin tamamı bitmek bilmez bir fetihe hazırlanırken, Underlord'un kendisi de gelecek krallığını duyurmak için aydınlık dünyaya adımını attı.

Firestorm

Hedeflenen alanda düşman birimlerine hasar veren bir ateş dalgası yağdırır ve zamanla ek hasar verir.

Pit of Malice

Ölümcül bir çukur hedef konumda büyülendi; içine giren herhangi bir birim bir süre hareket edemez ve hasar alır. Her düşman birimi sadece bir kez etkilenir.

Atrophy Aura

Yakındaki düşman birimler güçsüzleşir, ana hasarlarının bir kısmını kaybederler. Eğer bir birim bu etki altında ölürse Underlord fazladan hasar kazanır.

Dark Rift

Hedeflenen dost birimin konumunda karanlık bir yarık açar. Kısa bir gecikmeden sonra Underlord ve çevresindeki bütün dost kahramanlar o birimin konumuna ışınlanırlar. Dark Rift kullanım sırasında her zaman iptal edilebilir. Eğer kullanıldığında iptal edilir ya da hedef birim büyü aktif olmadan ölürse Dark Rift dolum süresine girer.

Ayrıca bu güncellemede

Oyun Sonrası Özeti

Oyun Kadim Kale yıkıldığında sona eriyor olabilir; ancak oynanış analizi savaş alanının ötesinde de devam ediyor. Yeni Oyun Sonrası Özeti ile oyuncu ve takımın performansını farklı yönlerden inceleyerek oyunun akışını bozan ve kritik dönüm noktalarının detaylı raporuna erişebilirsiniz. Bir oyunda daha fazlasını mı görmek istiyorsunuz? Lig ve turnuva maçları da dahil olmak üzere geçmiş maçların özetlerine erişebilirsiniz.

Genel Bakış

Genel bakış ekranında her bir takımın performans sıralamasını gözden geçirin. Bir kahramana tıklayarak maçtaki oynayışının detaylı analizini görün ve oyuncunun o kahramandaki ortalamasını karşılaştırın. Daha sonra karşılaştırmak için bir kahraman seçin ve performanslarını kafa kafaya görün. Hatta her bir kahramanın oyun içindeki eşya satın alımlarını görebilir ve savaşta kullandığı öğeleri inceleyebilirsiniz.

Skor Tablosu

Skor Tablosu leşler, net değer, envanter eşyaları, son vuruşlar ve bunlar gibi geleneksel oyun sonrası bilgilerini içeriyor. Artık bir düşman kahramanı her oyuncunun kaç kere öldürdüğünü, hangi destek eşyalarının ve ne kadar altının desteklemek için takım arkadaşları tarafından kullanıldığın ve hangi yetenek yapı sıralamasının seviye atlandığında kullandığını görebilirsiniz.

Grafikler

Her oyunun eğilimleri ve değişimlerini Takım DP ve Net Değer grafikleriyle takip edin; altın ve DP yarışına hangi oyuncuların hükmettiğini öğrenmek için Oyuncu Net Değeri ve Oyuncu Seviyesi grafiklerine bakın; ve Oyuncu Eşyaları zaman çizelgesi ile önemli eşyaların oyuna ne zaman katıldığını öğrenin. Oyuncuları seçebilir veya seçimi bırakabilirsiniz ve zafer ya da yenilgiye olan katkılarını görüntülemek için grafiğin üstünde durabilirsiniz.

Ve Ayrıca

Takım Arkadaşı İstatistikleri

Belirli bir arkadaşınızla birlikte oynadığınız oyunları mı merak ediyorsunuz? Birbirini tamamlayan oyunculardan oluşan muhteşem beşliyi oluşturmaya mı çalışıyorsunuz? Artık profilinizin Takım Arkadaşları sekmesinde her bir dostunuzla başardığınız şeylerin listesini görebilirsiniz. Birlikte oynadığınız toplam oyun sayısını, oyunlarınızdaki +/- zafer sayısını, genel kazanma yüzdenizi ve takım arkadaşınızın performans derecesini kontrol edin.