Rozbudzenie Uśpionych Sił
Mrozy Zimy Łagodnieją
pozwalając na pojawienie się pierwszych oznak nowego życia na polach bitew. Wraz z wydłużaniem się zimnych dni, siły niesprzymierzone ani z dobrem ani złem mieszają się. Nadchodzą obchody Festiwalu Rozkwitu - czas wielkiego chaosu i jeszcze większych nagród oraz potyczek, które przygotują pola bitew na przyszłe walki.
Nadejście Bestii Noworocznej
Przebudzenie Bestii
Wszystkie dzieci znają tę opowieść - każdego roku wraz z przemijaniem zimnych i krótkich dni budzą się dzikie energie uśpione przez długie zimowe miesiące. Z głębokiego i pełnego nieziemskich mocy mokradła zaczynają wybijać pierwsze kwiaty, a wraz z nimi wyłania się Bestia Noworoczna, aby wyryczeć swoją dziką potrzebę głodu. Te same moce które nasyciły bestię, wypełniły ją także błyszczącym jadeitem, który gdy zostaną pozyskany z jej ciała, może być wykorzystany do wytworzenia unikalnych uzbrojeń.
Cykle Terroru
Pojawienie się i znikanie Bestii Noworocznej jest cyklem rządzonym przez naturę. Bestia jest tajemniczą istotą, która przez milenia patroluje swoje dziwne oraz niepoznane terytoria. Rozproszona między przestrzenią oraz czasem - znika często na wiele dni, najprawdopodobniej starając się odnaleźć swojego poprzednika na tkaninie czasu, tylko aby po zakończeniu swoich poszukiwań pojawić się ponownie - pokrzepiona i młoda, jakby odporna na wpływ płynącego czasu. Ci którzy chcą obronić się przeciwko atakom Bestii Noworocznej muszą być cierpliwi oraz czujni – atakować można tylko wtedy gdy bestia sama zdecyduje się objawić.
Przygotowani Do Walki
Walka z Bestią Noworoczną wymaga drobiazgowego przygotowania. Zaatakowanie jej zaklętej skóry wymaga użycia normalnych broni oraz przygotowanych specjalnie na tą okazję urządzeń. W trakcie Rozkwitu, bohaterowie rozgrywający potyczki o pradawne konflikty i urazy mogą odnaleźć Sztabki Ogniosoli. Sztabki te w rękach umiejętnych rzemieślników mogą być przetworzone na wiele przedmiotów, w tym na gamę materiałów wybuchowych mogących ogłuszyć, rozproszyć uwagę lub zranić Bestię Noworoczną.
Przychylność Losu
Chcesz stawić czoła Bestii Noworocznej? Rozważ zakup Przychylności Losu - talizmanu szczęścia pozwalającego na czasowe zwiększenie twojej szansy na znalezienie sztabek oraz odnalezienie Jadeitowych Żetonów, które można wymienić na Skrzynie Rozkwitu, które do otwarcia nie wymagają klucza
Karmazynowe Paczuszki
Bohaterowie mogą natknąć się na rzadkie Karmazynowe Pakunki, w których znaleźć można małe pakunki zawierające Sztabki Ogniosoli, przydatne w obronie przed Bestią Noworoczną lub nawet Jadeitowe Żetony!
Wymień jadeit na nagrody
Możesz otrzymać poniższe przedmioty
Wytwórz unikalne przedmioty za pomocą receptur Rozkwitu.
Wypatruj wrogów używających Rybiowardów.
Bestia Cynobrowej Dziczy jest gotowa do walki
A Dla Najdzielniejszych Przeciwników Bestii Noworocznej
nieuchwytny KURIER CZERWONE KOPYTO
Osiem Duchów Fortuny
Dary ze zbrojowni
Roztopy nie budzą tylko dzikości Bestii Noworocznej - budzą one także istoty pomyślności i szczęścia. Nadszedł czas składania ofiar dla Osiem Duchów Fortuny! Pozbądź się pechowych przedmiotów i broni albo kurierów zdobytych w tragicznych walkach poprzez usunięcie ich z twojej zbrojowni i przekazanie ich Duchom w ofierze. Uważaj: po przekazaniu przedmiotu z twojej zbrojowni jako ofiary odzyskanie go nie będzie możliwe.
Kaprysy Losu
Osiem Duchów Fortuny gromadzi się i rozprasza wedle swoich kaprysów. W rzadkich momentach kiedy duchy pojawiają się, godzą się z radością z całym powierzonym im pechem. Jeśli uznają twoje ofiary za stosowne i sowite, obdarzą cię wartościowym przedmiotem - ich prezenty mogą być rzadkimi zbrojami, materiałami lub Sztabkami Ogniosoli do użycia przeciwko Bestii Noworocznej. Rozłąka z twoimi przedmiotami oraz powiązanymi z nimi wspomnieniami może nie być łatwa, lecz pamiętaj, że żadna z ofiar nie pozostanie bez nagrody.
Odrodzenie Pól Bitew
Wraz z nadejściem Rozkwitu wybudzeniu z długiego snu ulegają pola walki. Przemianie ulega cały świat - pierwsze pączki rozkwitają na drzewach trzęsących się na zanikającym mrozie. W tych ciemnych dniach, papierowe latarnie rozświetlają ścieżki do monumentów wyniosłych bestii obserwujących nadejście nowego roku. Śmiali bohaterowie szarżują po odrodzonym na nowo gruncie, aby okazać swoje siły w walce.