Сплячі сили прокидаються
Зимова велич слабіє,
і коли холодні дні тривають довше, неземні сили, які не стоять на лінії з добром чи злом починають просинатися. Вже на носі фестиваль Новоцвіту, пора величезного хаосу та нагород, час, який приречений дати початок битвам.
Прихід Звіра
Звір виходить
Кожна дитина знає цю казку. Кожного року, коли пітьма й холод відступають, дикі сили, міцно сплячі протягом багатьох місяців, прокидаються та сходяться воєдино. Коли розпускаються перші квіти, з надприродної багнюки повстає Звір із лютим ревом і голодом. Це ж джерело, яке наповнило чудовисько неймовірною силою, заряджає його чудодійними речовинами, придатними для створення унікального озброєння, якщо вам вдасться відірвати їх від його туші.
Пора жаху
Появи і зникнення Звіра циклічні за своєю природою. Ця таємнича істота схильна до тривалих патрулювань своєї дивної і незнаної території, розкиданої у просторі і часі. На кілька днів він зникає, можливо для пошуків свого попередника за межами часу, а потім знову з’являється оновленим і сповненим сил, ніби плину часу для нього не існує. Ті, хто надіються вистояти проти Звіра, повинні бути пильні та терплячі, нападаючи лише у ті рідкісні моменти, коли істота вирішує проявити себе.
Підготовка до битви
Битва зі Звіром потребує ретельної підготовки. Щоб пошкодити його зачаровану шкіру необхідно використовувати одночасно і традинційні інструменти, і спеціальне озброєння. Протягом Новоцвіту, під час звичайних вікових конфліктів і суперечок, герої можуть знайти шмати Жар-солі. У руках вмілих майстрів з цих шматів можна створити деякі корисні предмети, зокрема різні види потужної вибухівки, за допомогою яких можна приголомшити, відволікти або поранити Звіра.
Фавор Фортуни
Жадаєте битви зі Звіром? Подумайте про купівлю Фавору Фортуни, талісману щастя, який тимчасово пришвидшує отримування шматочків вогняної солі та дозволяє знайти нефритки, які можна обміняти на незамкнені святкові дарунки.
Багряні пакунки
Іноді героям трапляються багряні пакунки, які можуть містити невеличкі дарунки жар-солі для вашого захисту від Звіра, або навіть нефритки!
Отримайте нефритову нагороду
Деякі з предметів, які ви можете отримати
Виготовляйте унікальні обладунки за допомогою рецептів Новоцвіту
Слідкуйте за ворогами за допомогою «Fishward»
Звір Червлених нетрів готовий до битви
І для найзапекліших ворогів Звіра:
невловимий КУР’ЄР «REDHOOF»
Вісім Духів Фортуни
Дари зброярні
Затихаючі морози викликали жахливого Звіра, але також пробудити есенцію удачі. Прийшов час приготувати ваші дари Вісьмом Духам Фортуни! Позбувайтеся предметів, що приносять невдачу, затупленої зброї та кур’єрів з трагічних битв, переносячи їх зі зброярні у дари. Будьте уважні: якщо ви перемістили предмет зі зброярні у дари, ви не зможете повернути його назад.
Посмішка примхливої Фортуни
Вісім Духів Фортуни збираються й розходяться, коли забажають. У ті рідкісні дні, коли їхня імпульсивна натура зводить їх разом, вони радо приймуть усю принесену їм невдачу. Якщо вони вирішать, що ваші дари достатні та щедрі, вони можуть усміхнутися вам і нагородити рідкісною бронею і матеріалами, або шматами жар-солі для вашої битви зі Звіром. Тож ви можете попрощатися зі старими невдачами, бо ж дари ніколи не залишаться без винагороди.
Відроджена арена
З приходом Новоцвіту поле бротьби пробуджується після довгого сну. Світ змінився. Ранні квіти вкривають дерева, що тремтять під останніми подихами холоду. У ці тьмяні дні паперові ліхтарі освітлюють стежки, де монументи величних звірів дивляться на прийдешній рік. Сміливі герої збираються на цій оновленій землі, аби показати свою силу у битві.