1. Завантажте Dota 2 у Steam.
Перейдіть на сторінку Dota 2 у крамниці Steam і натисніть кнопку «Завантажити Dota 2». Вас буде додано до черги, і як тільки ви зможете приєднатися до гри, ми надішлемо вам електронного листа. Обсяг нових гравців збільшуватиметься поступово — це дозволить уникнути пікових навантажень на сервери відразу після запуску гри.

2. Відточіть бойові навички в тренувальній кампанії.
Після першого входу новачки зможуть розібратися, що й до чого в Dota 2, почавши тренувальну кампанію. Ознайомившись з основами гри, ви зможете пограти проти ботів зі штучним інтелектом, що пристосовуються до різних рівнів майстерності гравців. Проти ботів можна грати навіть у компанії друзів. Це чудовий спосіб познайомитися з механікою Dota 2 і вибрати свого першого улюбленого героя.

3. До бою!
Коли ви розпочнете матчі проти справжніх гравців, ми слідкуватимемо за вашими успіхами та підбиратимемо суперників відповідно до вашого рівня майстерності. У грі підтримується й групова система — ви разом із чотирма друзями можете об’єднатися в одну команду.
Як ми вже згадували раніше, вихід гри Dota 2 буде проходити інакше, ніж вихід інших наших розробок. Ми хочемо, щоб ті, хто вже грає в Dota 2, мали постійний доступ під час виходу, а ті, хто тільки починають грати, могли зробити це без проблем. Простіше кажучи, ми хочемо згладити традиційний сплеск активності, який супроводжує вихід гри, але, в той же час, дати можливість усім пограти в Dota 2.

Кількість користувачів у Dota 2 вже перевищує кількість користувачів в інших наших іграх, і це число продовжує зростати. Готуючись до виходу гри, весь минулий рік ми працювали над внутрішньою інфраструктурою і поліпшенням вражень від гри у новачків з метою, щоб кожен охочий зміг приєднатися до гри. Ця частина нашої роботи завершена, і ми запрошуємо всіх зіграти в Dota 2.

Якщо ви хочете спробувати зіграти в Dota 2, або у вас є друг, якого ви би хотіли запросити, натисніть на кнопку вище, і ви будете додані в чергу. Ви побачите ваше місце в черзі і отримаєте повідомлення на вашу адресу ел. пошти, коли підійде ваша черга. Розсилка листів розпочнеться на цьому тижні.

У нас також готове оновлення від групи, що працює над установкою серверів по всьому світу, яка, крім отримання тричі діамантового, платинового, уранового, егідного статусу мандрівника, ввела в дію велику кількість серверів. Велика частина цих поїздок була сконцентрована на встановленнi додаткових серверів у Стокгольмі та Люксембурзі, однак нещодавно ми додали додаткові сервери в США та новий кластер у Кореї. Якщо ваш кластер не згадано, не хвилюйтеся — ми будемо додавати нові сервери у ході збільшення кількості гравців. А ось вам фотографії з нашого дата-центру в Люксембурзі:Ці сервери надають можливість грати одночасно додатковим 450 тис. гравців. Одна з основних цілей виходу гри — це встановити скільки, а також де, потрібно додати ще потужностей. Для тих, хто цікавиться статистикою, кількість одночасно граючих важливіша для передбачення необхідної продуктивності дата-центрів для окремих регіонів, оскільки більшість гравців у кожному регіоні зазвичай грають в одні і ті ж години. Загальне число гравців у Dota 2 приблизно в дванадцять разів більше кількості одночасно граючих.

Ми сподіваємося, що бета тест Dota 2 порадував вас настільки ж, наскільки і нас. Хоча він і добіг кінця, ми продовжимо працювати над грою протягом довгого часу і будемо завжди прислухатися до ваших побажань.
Якщо гра вже вийшла, чому я не можу грати прямо зараз?
Ми хочемо уникнути ситуації, коли велика кількість гравців перевантажує нашу серверну інфраструктуру. Як тільки ми збільшимо пропускну здатність, то допустимо більше людей з черги.

Як часто ви будете допускати нових гравців?
Нові гравці будуть отримувати доступ групами. Впускаючи все більше і більше людей, ми будемо одночасно спостерігати за навантаженням на систему і стежити за тим, щоб уся спiльнота працювала стабільно. Основна мета — дати доступ усім бажаючим якомога швидше.

Чим відрізняється реліз гри від дочасного доступу?
Гра офіційно вийшла. Ми будемо впускати нових користувачів настільки швидко, наскільки дозволить наша інфраструктура.

Чи можу я відразу отримати доступ, якщо в мене є невикористане запрошення для дочасного доступу?
На жаль, ні. Під час виходу гри нам необхідно контролювати кількість користувачів, які заходять в систему, а враховуючи кількість таких запрошень, що знаходяться в руках спільноти, може виникнути ситуація, коли сервери не впораються з навантаженням.

Чи можу я все ще придбати запрошення для дочасного доступу або ж Набір для початківців?
Набори для початківців та запрошення дочасного доступу більше не існують. Нові гравці можуть отримати доступ до гри, зайшовши на сторінку Dota 2 у крамниці Steam і натиснувши кнопку «Завантажити Dota 2».

Що станеться з невикористаними запрошеннями для дочасного доступу?
Усі учасники стадії дочасного доступу отримають колекційний предмет, на якому буде вказано, скількох нових гравців вони долучили до Dota 2 шляхом роздачі запрошень для дочасного доступу. Усі наявні запрошення для дочасного доступу будуть вилучені з обігу.

Чи існують регіони, де Dota 2 досі залишається недоступною?
Єдині регіони, в яких гра поки недоступна, - це Корея і Китай, але у найближчому майбутньому вона вийде і там. Будь ласка, відвідайте сайти наших партнерів: Perfect World у Китаї і Nexon у Кореї для додаткової інформації.

Чи доступна Dota 2 для Mac або Linux?
Так, Dota 2 доступна як для Mac, так і для Linux.

Оскільки гра вийшла зі стадії бета-тестування, то ви закінчили над нею працювати?
Dota 2 продовжить свій розвиток, як і було до цього. Нам необхідно випустити ще кілька старих (а з часом і нових) героїв, а також додати безліч всіляких можливостей. Ми вирішили випустити гру зараз тому, що вона готова, але її розвиток на цьому, звичайно, не закінчується. Як і протягом останніх кількох років, поки створювалася Dota 2, ми будемо уважно прислухатися до ваших порад, побажань і рекомендацій.

англійська  |  іспанська  |  німецька  |  французька  |  російська  |  китайська (спр.)  |  португальська (Бр.)