Frostivus yakında geliyor! Zamanların en keyiflisi, ırmak donduğunda, soğukluk ortalığı sarmaya başlar ve hem Dire hem Radiant üslerinin konforlu güvenliğine çekilirler. İyi dilekleri saymanın, yaraları sarmanın ve gelecek yılın ölüm ve yıkım dolu seferleri için keyifli planlar yapmanın zamanıdır. Orman karlı, ırmak kaygan ve yaratıklar mağaralarında uyuyorlar. Özel günler!

Irmağın her zamankinden daha tehlikeli olmasıyla, düşman arazisine olan akınlar sonucu kestirilemeyen olaylar olacaktır, bu yüzden Frostivus süresince bir setten diğerine geleneksel bir ateşkes vardır. Bu zamanlı ateşkes o kadar uzun zamanlar boyunca gözlemlenmiştir ki neyin bu ateşkesi bitirebileceğini hayal etmek mümkün değildir. Botlara, toynaklara ve pençelere bağlanmış jiletler ile buz pateni yapmak için iyi bir zamandır--fakat savaşmak için değil, hayır! Ateşkesi hatırla!

    Hiçbir Frostivus bitmeyen oyunlar ve isyansı davranışlar olmadan tamamlanamaz. Bir fincan Eultide neşesini kaldırın ve takım arkadaşınızın üzerine dökün! Ice-Is-Not-Nice oyununda etrafa Puck fırlatın! Kara yatıp Death Prophet Melekleri yapın! Sadece bir Quelling Blade kullanarak en uzun Frostivus ağacını düşürün! Parlayan Star of Madness'ı Treant'ın alnına kimin koyabileceğini görün!

Frostivus'u, kulelerin etrafına yayılmış hediyelerden daha güzel ne açıklayabilir ki? Üzerinde isminizin yazdığı hediyeyi bulun, ya da bir el "Gankee Gift Swap" oynayın. Hediye alıp vermek Frostivus'un tüm meselesi. Şükran Mevsiminde bile kendinize karşı iyi olmak iyidir: Dota Mağazası, sizi yeni yılda yeni zaferlere ulaştıracak muhteşem yılbaşı hediyeleriyle dolu!