Мороздво на порозі! Найвеселіший час, коли річки замерзають, наступає холоднеча, а сили Пітьми та Сяйва прагнуть сховатися на своїх затишних базах. Час згадати приємні моменти, зализати рани та обміркувати смертельні й руйнівні плани наступних битв. Дерева вкриті снігом, річка слизька, а кріпи сплять у своїх лігвах. Чудові деньки!

Оскільки річка у цей час по-зрадницьки слизька, вилазки на ворожу територію є вкрай непередбачуваними, тож протягом Мороздва з обох берегів запановує перемир’я. Ця традиція зберігається з незапам’ятних часів і уявити собі подію, яка може її порушити, неможливо. Із лезами, приточеними до чобіт, кігтів та копит, маємо чудовий час для катання, але аж ніяк не до битв! Пам’ятайте традицію!

    Жодне Мороздво не відбудеться без нескінченних ігор та веселощів. Підніміть келих з Евлтайдом та переверніть його, обливши союзника з ніг до голови! Перекидайте шайбу по кругу у грі Лід-Нелід! Стрибніть у сніг та зробіть Ангела Смерті! А можете зрубати найвище святкове дерево за допомогою лишень сокири Quelling Blade! І побачимо, кому вдасться насадити на чоло Енту сяючу Зорю Божевілля!

Найбільше Мороздво асоціюється з купою подарунків, розкладених коло веж! Знайдіть той, де значиться ваше ім’я! Або ж можете взяти участь в обміні подарунків, хоч ніхто не гарантує його чесності. Давання і отримання подарунків — це суть Мороздва. Та навіть у пору дарунків не слід забувати про подарунки для самого себе. Крамниця Dota наповнилася чудовими святковими предметами, котрі безперечно допоможуть вам отримати перемогу у битвах наступного року!