Dota 2 je Free to Play a nyní si můžete přizpůsobit své hrdiny.
Díky workshopu a hernímu obchodu si můžete vytvořit unikátní vzhled vybráním z mnoha předmětů vytvořených komunitou.
Zobrazit Nejčastější dotazy >

Vystupte z řady se svým oblíbeným hrdinou. Přizpůsobte si jeho vzhled podle vašich představ (a také tak, aby ho nepřátelé nikdy nezapomněli) pomocí plejády kosmetických předmětů. Předměty získáte hraním a pokaždé při postupu na další bitevní úroveň. A když si najdete nového oblíbeného hrdinu, tak jednoduše vyměňte staré věci za nové.

Toto je pro obchod teprve začátek. Obchod byl (ne moc) pompézně otevřen s nabídkou 200 předmětů. Ale nebojte, sortiment budeme postupně rozšiřovat novým vybavením, kurýry, nástroji, balíčky a dalšími zajímavými věcmi. Cokoliv, co si koupíte nyní, vám zůstane i po oficiálním vydání hry, takže si můžete nakoupit už teď, nebo zatím jen sledovat, co nového je k nalezení ve workshopu.

Navštivte Dota obchod >

Ještě předtím, než dnes Dota obchod otevřel své dveře, pracovali umělci z workshopu služby Steam na předmětech. Obchod je totiž z 80% zaplněn předměty vytvořenými komunitou. Workshop umožňuje umělcům z komunity vytvářet a nahrávat obsah, který se může stát součástí hry. Pokud se tak stane, obdrží tvůrce určitou částku z prodejů. Například v Team Fortress 2 bylo tvůrcům z workshopu od podzimu 2010 vyplaceno přes 3,5 milionu dolarů.

Pokud sami nejste schopni tvořit předměty, nezoufejte, workshop umožňuje všem jeho návštěvníkům hlasovat o tom, jaký obsah by rádi viděli ve hře.

Navštivte workshop hry Dota 2 >

Pro soutěžní hraní Doty je důležité, že všichni hráči mají přístup ke všem hrdinům a nemohou si tak zaplatit za herní výhodu. Samotná hra je také zdarma a předměty lze získat hraním. To znamená, že pro hraní Doty nikdy nebudete muset platit.

Zobrazit Nejčastější dotazy >

S vývojem hry a rozvojem komunity se pojí i pozvánky do hry. Ty rozesíláme v nepravidelných intervalech a pro připojení se do fronty na ně klikněte prosím na výše uvedený odkaz. Ten spustí Průzkum služby Steam týkající se hardwaru. Po něm následuje několik otázek ohledně vašich zkušeností s hrou Dota. Ničeho se nebojte, žádná odpověď není špatná. Dota 2 a Steam jsou k nainstalování zdarma. Poznámka: Při klikání na tlačítko s odkazem musíte mít spuštěný Steam.

Nemáte Steam?