Dota 2, oynaması ücretsiz bir oyundur ve artık kahramanlarınızı özelleştirebilirsiniz.
Steam Atölyesi ve oyun içi mağazanın tanıtılmasıyla birlikte, topluluk tarafından yaratılmış geniş içeriği kullanarak karakterlerinize istediğiniz görünümü verebilirsiniz.
SSS Sayfasını Aç >

En sevdiğin kahramanla herkesten bir adım öne çık. İstediğin görünümü yakalamak için geniş çeşitliliğe sahip kozmetik eşyalar ile kendini donat ve düşmanlarının senin kim olduğunu asla unutmamasını sağla. Oynadıkça ve Mücadele Seviyen arttıkça yeni eşyalar edineceksin. Bir sonraki favori kahramanını bulduğunda ise bu eski kıyafetlerini yeni araç gereçlerle takas et.

Sadece 200 eşya içererek açılış yapmasına rağmen bu Dota mağazası için sadece bir başlangıç. Sürekli yeni eşyalar, kuryeler, araçlar, paketler ve fazlası ile büyümeye devam edecek. Bugün satın aldığın her şey Dota 2 oynadığın boyunca seninle kalacak, şimdi alışverişini yapabilir veya Steam Atölye'ye eklenecek yeni eşyaları bekleyebilirsin.

Dota Mağazasını Aç >

Mağaza bugün kapılarını açtı ancak Steam Atölye yaratıcıları çok daha önceden iş başındaydı. Mağazadaki eşyaların %80'inden fazlası topluluğun ürünü. Steam Atölye topluluk içindeki yaratıcı kişilere oyun için içerik yaratarak ve ekleyerek oyunun bir parçası olma şansını veriyor. Her satılan eşyadan bir yüzde alıyorlar. Bu sistem 2010 sonbaharında Team Fortress 2'da hayata geçtiğinden beri Atölye yaratıcılarına 3.5 milyon doların üzerinde ödeme yapıldı.

Eğer içerik yaratamıyorsan üzülme. Steam Atölye'ye oyunda görmek istediğin içerik için oy vererek katkıda bulunabilirsin.

Dota 2 Atölyesini Aç >

Dota'nın rekabetçi tasarımı için tüm oyuncuların tüm kahramanlara erişimi olması ve oyuncuların rekabetçi düzeyde avantaj sağlamak için alışveriş yapamaması çok önemli. Bunu çok basit bir şekilde çözdük, oyun ücretsiz, tüm kahramanlar ücretsiz ve tüm eşyalar oyunu oynayarak kazanılabilir. Bunun anlamı, Dota'da asla kazanmak için ödeme yapmak zorunda değilsin.

SSS Sayfasını Aç >

Dota 2 topluluğu büyüdükçe ve geliştikçe davetiye göndermeye devam edeceğiz. Bekleme listesine katılmak için lütfen Steam Donanım Anketi'ni açacak davetiye bağlantısına tıkla, anketi tamamladığında sana Dota tecrübelerine dair birkaç soru soracak. Verilebilecek cevaplardan hiçbiri yanlış değil ve Dota 2 ile Steam'in her ikisi de ücretsiz kurulabilir. Not: Düğmeye tıkladığında Steam çalışıyor olmalı.

Steam'iniz yok mu?