Dota 2 używa modelu Free to Play i od teraz można dostosować swoich bohaterów.
Po wprowadzeniu Warsztatu Steam i sklepu w grze będziecie mogli stworzyć swój własny, unikalny wizerunek z szerokiego wachlarza zawartości stworzonej przez społeczność.
Wyświetl FAQ >

Wyróżnij się z tłumu swoim ulubionym bohaterem. Dostosuj swój wizerunek, korzystając z szerokiego wachlarza przedmiotów ozdobnych, aby stworzyć swój własny wygląd i upewnić się, że twoi wrogowie nigdy nie zapomną, kim jesteś. Przedmioty zdobywa się podczas rozgrywki i za każdym razem, gdy Poziom Bitewny wzrasta. Gdy znajdziesz już swojego nowego ulubionego bohatera, wymień się tymi starymi ubraniami na jakiś nowy ekwipunek.

Sklep Dota został otwarty, mając na początku skromne 200 przedmiotów. Będzie on rozszerzany nowym ekwipunkiem, kurierami, narzędziami, zestawami i innymi ciekawymi rzeczami. Wszystko, co kupisz dziś, pozostanie z tobą przez twoją wędrówkę z Dota 2, więc zacznij zakupy już teraz lub poczekaj na nowości z Warsztatu Steam.

Odwiedź Sklep Dota 2 >

Podczas gdy sklep otworzył dzisiaj swe drzwi, artyści z Warsztatu Steam już ciężko pracowali. Ponad 80% przedmiotów w sklepie to twory społeczności. Warsztat Steam pozwala artystom w społeczności na tworzenie i przesyłanie zawartości, którą możemy później dodać do gry. Dostają swoją część pieniędzy za każdy przedmiot. W Team Fortress 2 wypłaciliśmy już ponad 3,5 miliona dolarów kontrybutorom z warsztatu od jesieni roku 2010, czyli od chwili, gdy ten system wprowadziliśmy.

Nie martw się, jeśli nie jesteś w stanie stworzyć własnej zawartości. Warsztat Steam pozwala także na głosowanie na przedmioty, które chcesz, abyśmy umieścili w grze.

Odwiedź Warsztat Dota 2 >

Ważną rzeczą jest turniejowy czynnik gry Dota, który polega na tym, że wszyscy mają dostęp do wszystkich bohaterów i gracze nie mogą zapewnić sobie przewagi prawdziwymi pieniędzmi. Rozwiązaliśmy to w prosty sposób: gra jest za darmo, wszyscy bohaterowie są za darmo, a przedmioty można zdobyć w grze. To znaczy, że nigdy nie trzeba będzie płacić, aby grać i wygrywać w Dota.

Wyświetl FAQ >

Podczas gdy kontynuujemy rozwój i rozbudowę społeczności i infrastruktury Dota 2, będziemy rozsyłać zaproszenia. Aby dołączyć do listy oczekujących, naciśnij na link z zaproszeniem do badania sprzętowego Steam. Po jego zakończeniu zadamy ci kilka pytań dotyczących twoich doświadczeń w Dota. Nie ma złych odpowiedzi, a Dota 2 i Steam są darmowe. Uwaga: Steam musi być uruchomiony, gdy naciśniesz na przycisk.

Nie masz Steam?