Dota 2 має вільний доступ і відтепер ви можете прикрашати вашого героя.
З введенням у гру майстерні Steam та ігрової крамниці, з’явився широкий асортимент предметів, створених спільнотою, завдяки яким ви зможете створити свою власну зовнішність.
Переглянути ЧаПи >

Дозвольте улюбленому героєві виділятися з натовпу. Змінюйте свою зовнішність на власний розсуд за допомогою великої кількості косметичних предметів, і тоді вороги вас точно ніколи не забудуть. Ви отримуватимете предмети протягом гри та при кожному підвищенні бойового рівня. Коли ви оберете наступного улюбленого героя, продайте старі речі, щоби придбати нові прикраси.

Асортимент у майже в 200 найменувань на відкритті є для крамниці Dota лише початком. Він буде розширюватися новим спорядженням, кур’єрами, інструментами та іншими цікавинками. Усе, що ви зараз можете придбати, буде завжди доступне впродовж життя Dota 2, тож замість негайної купівлі ви можете дочекатися наступних новинок з Майстерні Steam.

Відвідайте крамницю Dota >

Сьогодні, коли крамниця відчинила свої двері, художники майстерні Steam вже тяжко працювали. Більш ніж 80% усіх предметів у крамниці створені спільнотою. Майстерня Steam дає змогу художникам спільноти створювати та завантажувати роботи, які згодом будуть частиною гри. Вони отримають частину від продажу своїх предметів. У Team Fortress 2 більш ніж 3,5 мільйони доларів були виплачені співробітникам майстерні від початку існування системи, а саме від осені 2010 р.

Не хвилюйтеся, якщо ви самі не можете щось створювати. Майстерня Steam дозволяє вам голосувати за ті роботи, які би ви хотіли бачити в грі.

Відвідайте майстерню Dota 2 >

Для змагальної складової Dota дуже важливим є те, що всі гравці мають доступ до всіх героїв, і що гравці не можуть купити перевагу у змаганні. Ми вирішили піти простим шляхом: гра безкоштовна, герої безкоштовні, а всі предмети можна здобути просто граючи у гру. Це означає, що вам не доведеться платити, щоб грати і перемагати в Dota.

Переглянути ЧаПи >

Оскільки продовжується розширення інфраструктури та спільноти Dota 2, ми й далі надсилатимемо запрошення. Щоби долучитися до списку очікування, клацніть на посилання із запрошенням для переходу до опитування про обладнання. Після цього вам поставлять кілька питань про ваш досвід гри у Dota. Там немає неправильних відповідей, а Dota 2 і Steam можна інсталювати безкоштовно. Увага: коли ви натискаєте кнопку, Steam має бути запущений.

Досі не маєте Steam?