Найстрашніша подія Пори пітьми – це щорічне зникнення прокляття Рошана. Покинувши своє жахливе лігво, він змушений блукати у пошуках єдиної страви, яка може загасити його пекельний голод – Жаденятської іриски!

Доки Рошан блукає у безкінечній ночі, герої поспішають наповнити свої скрині смаколиками. Кожна команда намагається зібрати більше ірисок, ніж інша… поки Рошан не вловив їхній запах! Бо коли це станеться, то, немов луската і крилата збільшена версія хулігана з вашого двору, Рошан не дозволить якимось нікчемним героям стати між ним і його улюбленою цукеркою.

Коли він дістанеться до іриски, його охопить недуг, відомий як Цукрова лихоманка, і тоді проблеми з’являться у всіх навколо. Силам Сяйва і Пітьми доведеться об’єднатися та продемонструвати усю свою міць, спритність та інтелект, аби розібратися з Рошаном.

На тих, хто здолає звіра, чекає відповідна нагорода. Хоч зазвичай Рошан ховає сир та безсмертя, у Пору пітьми з Рошана можна вибити рідкісні есенції і навіть (що дещо дивно) яйця!*

Щодо есенцій: не баріться! Годинник цокає! А ранковий півень та опівнічний вовк уже майже охрипли!

Кожну битву проти Рошана вивчає і записує неупереджене та оцінювальне око літаючого над полем битви птаха, котрий миттєво сповіщає великого небесного суддю. Так приємно, що навіть у Пору пітьми комусь не байдуже.

Коли мова заходить про створення Жаденятської іриски, кондитери Ярону ретельно тримають секрети цього процесу, і не дивно. Це направду жахливе дійство!

Правду кажучи, якби жаденята знали, що саме було зроблено від їхнього імені, яронські кондитери ніколи б не знали спокою. Та ми можемо поділитися з вами цим секретом, бо жаденята все одно ніколи нічого не читають, а Ярон вимовляється не так, як пишеться.

Насправді все дуже просто: візьміть жаденя, розтягніть та складіть його у десять тисяч разів на кольоровій жаденятсько-цукерковій дибі і, вуаля, ось результат: різнокольорова, запашна, негнучка і дуже міцна іриска готова!

Не дивно, що тільки Рошан може це перетравити!

Якщо ваша ніжна душа не може витримати жахів Пори пітьми, то можете вигнати духів Пітьми за допомогою крамниці Dota 2. Там ви знайдете безліч речей для таких героїв, як Invoker, Death Prophet, Windranger та Antimage, а також ключі від особливих скринь Пітьми, котрі випадають під час битв. Усе це – елементи сумного відмічання Пори пітьми, котрі, можливо, трохи злякають вас. Та, погодьтеся, у милому дитинчаті Рошана немає нічого зловісного.

Кульмінація Пори пітьми – це привід для радості, що досить іронічно.

Радіти, звичайно, будуть лише ті, хто бачить надію у прибутті цілих табунів жаденят, які у захваті від хаосу! Бо саме у цей час вони вилуплюються.

Протягом усіх святкувань Пори пітьми ви повинні ретельно доглядати своє яйце: годувати його есенціями, котрі випадають з Рошана… або ж ні! Вирішувати вам. Як було сказано якимось мудрецем (чи кимось іще), істота, яка щойно вилупилася, дуже чутлива до всього, і тому кожна есенція дасть унікальний ефект. А чи є інструкція до цього безумства? Ні, тільки метод проб і помилок відкриє для вас правила вирощування жаденят.

Кожному герою, який зустріне і здолає Рошана, випадає яйце. Якщо ви хочете поекспериментувати і не вбивати Рошана, то можете придбати точно таке яйце у крамниці Dota 2. Купіть десяток, або ще більше, аби відчути смак Жаденятської іриски.