DOTA 2 MAJOR KAYıTLARı
Bu siteyi bir takım menajeri olarak oyuncu davetlerini yönetmek ve/veya bir oyuncu olarak davetiyeleri incelemek ve kabul etmek ya da takımdan ayrılmak için kullanın. Oyuncu bir takıma olan daveti bir defa kabul ettikten sonra o takıma onaylanır yani bir daha o takımdan silinemezler.

Ayrıca takımın mevcut kadrosunun durumunu inceleyebilir veya en son önemli kabul edilen davetiyeye bakabilirsiniz.
SSS
Kayıtlar ne zaman açılıyor? Güncellendi!
The drop period is currently open until May 16th at 00:00PST. After that period you won't be able to remove players from your team anymore, but you'll be able to add new players to your team to a maximum of five. Players in teams that haven't confirmed participation by May 16th at 00:00PST will be dropped automatically.
Kadrolar ne zaman kilitlenecek? Güncellendi!
Rosters will be locked May 24th 00:00 PST, and will remain locked until after The International 2017.
Son sezonda takımımı kaydettim. Tekrar kaydetmem gerekiyor mu?Güncellendi!
Takımınız bir önceki sezondan kaydedilir fakat çıkarma aşaması bitmeden önce takımınıza katılımı onaylamanız gerekmektedir. 'Bir Takım Yönet' sekmesinden bunu yapabilirsiniz. Katılımı onaylamayan takımların oyuncuları çıkarma aşaması sonunda takımlarından çıkarılacaklardır. İlk aşama boyunca -çıkarma aşaması- takımınızdan oyuncuları çıkarabilirsiniz. Çıkarma aşaması sona erdikten sonra kadrodaki oyuncu sayısı en fazla 5 tane olmak üzere oyuncu ekleyebilirsiniz.
Oyuncu bir takıma nasıl kilitlenir?
İlk olarak, Bir takım yöneticisi oyunculara davetleri gönderir. Ardından bu oyuncular davetlerini inceler ve bunlardan birini seçer. Bunu yaptıktan sonra oyuncu o takımın bir üyesi olarak onaylanır ve çıkartma aralığına kadar veya bir sonraki takas sürecine kadar o halde kalır.
Bir takım kilitlemek ne anlama geliyor?
Oyuncu bir takıma kilitlendiğinde, takım oyuncusu atılamaz ve oyuncu takımı terk edemez.
Bir Pro Takım daveti iptal edilebilir mi?
Evet ama sadece oyuncu henüz kabul etmemiş ise. Bir oyuncu bir daveti kabul ettiğinde, oyuncu ekibinden kaldırılamaz.
Bir oyuncu birden fazla Pro Takıma davet edilebilir mi?
Evet ama onlar bu davetiyelerden sadece birini kabul edebilir.
Yedek oyuncular var mı?
Subs are no longer registered in the roster lock period. Teams that qualify for The International will be able to issue a Substitute Player invite to any one player not participating in The International once the qualifiers for The International are done. If they so choose, any main player from a team with a sub can then yield their spot to the team's sub by clicking on the 'Switch to Sub' button in the 'My team' tab.
ÇIKARTMA ARALIĞINDA ÇIKAN BİR OYUNCUMU EKLEME DÖNEMİNDE TEKRAR TAKIMIMA EKLEYEBİLİR MİYİM?
Evet, herhangi bir oyuncu eklenebilir.
Takımı kilitledikten sonra kadroda değişiklik yapmamız gerekiyorsa ne olacak?
Making changes to your roster will cause your team to no longer be eligible to receive a direct invitation to either The International 2017 or the Regional Qualifiers. Your team may still register and participate in the Open Qualifiers.
Sponsor değiştirmemiz gerekiyorsa veya takım organizasyonuna katılmamız gerekiyorsa ne olacak?
Takımın bir parçası olduğu sponsor veya organizasyon ile ilgili bir kısıtlamamız yoktur. Bu kararlar oyuncular ve organizasyonun arasındaki anlaşmayla belirlenir. Kadro kilit tarihi sadece, kayıtlı oyuncuların bir arada kalması mecburiyetini ortaya koyar.
Kilitlenme tarihinden sonra beklemedeki davetiyelere ne olur?
O zaman, tüm bekleyen davetler iptal edilecektir.
Başvuru tarihinin son gününden önce istemci içerisindeki takımlarımızı da güncellememiz gerekiyor mu?
Hayır, istemci içindeki takımları, maç kayıt listesine güncelleyeceğiz.
Hangi bilgiler topluluğa görüntülenir?
Davetler özeldir ve yalnızca davet eden tarafından ve davet edilen tarafından gözükür. Bir oyuncu bir takımın kilitledikten sonra, o kilit topluluğa açık olur. Eğer bir takım bir oyuncuyu çıkartırsa veya bir oyuncu takımdan çıkarsa o bilgi de aynı zamanda topluluğa açık olur.